به‌روز شده در: ۲۷ آبان ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۷
کد خبر: ۶۰۰
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۱

کتاب «سلوک طلبگی» به قلم حجت الاسلام جواد محدثی از سوی انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی منتشر شده است. پیمودن راه انبیا و به دوش کشیدن بار سنگین رسالت تبلیغ جز با گام هایی استوار،‌ صداقتی پیامبرانه،‌ همتی والا، ‌بصیرتی نافذ و شناخت راه و مقصد میسر نیست.

آنچه در کتاب «سلوک طلبگی» می­خوانید، گامی در این مسیر و شناختی بهتر از این طریق مقدس است. تا همه ما راه را مردانه تر، مصمم تر، خالصانه تر و آگاهانه تر بپوییم و در فرجام، به قضاوتی شایسته و به حق، درباره خود و عملکردها و آرمانهایمان بنشینیم.

IMAGE635176212230625000

حوزه پایگاه مهم شیعه برای تربیت مبلغان دین و پاسداران مکتب است . ورود به حوزه، بایستگی های خاص می طلبد. شناخت اهداف یک طلبه از ورود به حوزه در رسالت دینی و اجتماعی و تبلیغ و به روز بودن، همچنین برخورداری از اخلاق والا و تهذیب نفس، از جمله اموری است که در این کتاب مطرح شده است.

سرفصل های این کتاب عبارتند از: « بازشناسی اهداف و انگیزه ­ها»، « جایگاه حوزه و رسالت»، « الگوهای اخلاقی»، « سنت الگو گرایی»، « رهنمایی و رهروی » و « الفبای طلبگی». کتاب «سلوک طلبگی» در ‌۴۷ صفحه، با شمارگان ۲۵۰۰ نسخه و قیمت سه هزار تومان از سوی انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی منتشر شده است.

خبرگزاری رسا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: