به‌روز شده در: ۲۷ آبان ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۷
کد خبر: ۶۱۴
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۲ - ۱۹:۱۸

فرماندار شهرستان مرودشت در استان فارس، از آنچه تعلل پيمانكار و بهانه‌جويي براي پوشش كم‌كاري در اتمام اين پروژه مي‌ناميد، انتقاد و تاكيد كرد كه در صورت تداوم اين تعلل‌ها از طريق مراجع قانوني موضوع را پيگيري مي‌كند.

به گزارش حرف تازه به نقل از ایسنا سيديدالله حسيني در بازديد از مراحل اجراي طرح مسكن مهر در مرودشت گفت: طبق موعد مقرر دستگاه‌های خدمات‌رسان به وعده خود عمل کرده و کار خود را در این پروژه به اتمام رسانده‌اند و تنها دستگاه باقی مانده مخابرات است که آن نیز تا نیمه نخست آبان ماه به وعده خود در نصب و تحویل امکانات مخابراتی عمل خواهد کرد.

فرماندار مرودشت با اشاره به پرداخت 90 درصدی تعهد مالی از سوی دولت به پیمانکار این پروژه، افزود: مسئولان و مدیران دستگاه‌های خدمات‌رسان به تمام تعهدات خود عمل کرده‌اند اما هنوز بخشي از كارهاي پروژه‌ای که قرار بود سال 90 به بهره‌برداری برسد، با کم‌کاری و تعلل پیمانکار باقی مانده است.

وي با انتقاد از اين كه پيمانكار هر روز بهانه‌های مختلفي براي پوشش كم‌كاري‌اش مطرح مي‌كند، گفت: سهامداران این پروژه‌ها افراد بی‌بضاعت و از اقشار ضعیف جامعه هستند و هر روز لحظه‌شماری می‌کنند که هر چه سریع‌تر واحدهای آنها تحویل شود.

این مسئول ادامه داد: این کم‌کاری از لحاظ شرعی و قانونی توجیه‌پذیر نیست که پیمانکار پروژه به علل و بهانه‌‌های مختلف طبق جدول زمان‌بندی به تعهدات خود عمل نکند.‌

وی تصریح کرد: در صورتی که طبق مصوبه و برنامه زمان‌بندی پیمانکار به تعهد خود در هر مرحله از انجام کار عمل نکند مراتب از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهد شد.

براساس اين گزارش، در صورت تحقق وعده پیمانکار ، پروژه یک‌هزار و 40 واحدی مسکن مهر مرودشت دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: