به‌روز شده در: ۲۷ آبان ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۷
کد خبر: ۶۱۸
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۵
فرزند شهید سلطانی: ما به فرموده ولایت، بصیرت و دشمن‌شناسی خود را بالا می‌بریم/ همسر شهید روزی‌طلب: با این حرف‌ها از عظمت امام کم نمی‌شود/ خواهر شهید خادم‌صادق: با هرکسی بخواهد راه امام را زیر پا بگذارد، مقابله می‌کنیم
به گزارش حرف تازه خانواده سرداران شهید شیراز در گفتگوهای جداگانه‌ای با «نسیم» به توهین منتسب به نعیمه اشراقی درباره شهدا واکنش نشان دادند.

-مرضیه سلطانی، فرزند شهید شیرعلی سلطانی گفت: کار دشمن در جنگ با ما فراتر از این حرف‌هاست و در این زمان هم می‌خواهند ملت را در مقابل بیت امام(ره) قرار دهند. قطعا دست دشمن در کار است و ما باید مواظب حیله‌ها و حمله‌های دشمن باشیم. دشمن روی آن‌ها که ملت ایران تعصب و حساسیت دارند کار می‌کند. تابع رهبری هستیم و برای امر ایشان از جان مایه می‌گذاریم. به عنوان یک فرد مسلمان برای حفظ وحدت و آرامش و ثبات در کشورم، از خطاهای این‌چنینی می‌گذریم تا آنها به راه راست برگردند، چرا که همه می‌دانیم دست دشمن در کار است.

-خواهر شهید خادم‌صادق نیز بیان کرد: کلام امام، کلام حق و قرآن است. امام(ره) فرمودند: حواستان باشد که کسی از قول من چیزی نقل کرد من آن‌را رد می‌کنم. ما نمی دانیم منظور این افراد از این حرف‌ها و کارها چیست؟ فقط می‌دانیم که تاریخ تکرار می‌شود. ما نه تنها اینها، که هرکسی بخواهد راه امام و کلام امام را زیر پا بگذارد، مقابله می‌کنیم. ما برای انقلاب خون داده‌ایم و اجازه بی‌حرمتی به انقلاب و ارزش‌ها را به هیچ کس نمی‌دهیم. این افراد مثل آنانند که از قرآن اول و آخر آیه‌ای را می‌زنند و آن چه را که خود می‌خواهند برداشت می‌کنند.

-همسر شهید روزی‌طلب و خواهر شهید عبدالحمید حسینی نیز افزود: بهترین جواب برای افرادی که با امام(ره) و انقلاب و خون شهدا بازی می‌کنند خاموشی است. اگرچه ما سکوت می‌کنیم، اما دردش برای ما سوزنده است. امام بزرگ‌تر از آن است که در کلام بگنجد. دنیا اینقدر در پیش چشمان این افراد زیبا جلوه کرده که همه چیز را به سخره می‌گیرند. امام خمینی(ره) قلب ما بود و هست.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: