به‌روز شده در: ۲۷ آبان ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۷
کد خبر: ۶۳۰
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۰
علی رغم منع قانونی در استفاده از نیروهای بازنشسته برخی از گروههای سیاسی اصلاح طلب استاندار را در این رابطه تحت فشار قرار داده اند.
چندی پیش وزیر کشور در جلسه شورای معاونان این وزارت خانه گفت: در انتصاب همه نیروهای زیر مجموعه وزارت کشور اعم از بخشداران، فرمانداران، مدیران کل و معاونان استانداریها باید از نیروهای جوان و با تجربه وزارت کشور استفاده شود.
به گزارش حرف تازه به نقل از سحاب نیوز، وی با بیان اینکه استفاده از نیروهای بازنشسته از سطح معاون استاندار به پایین ممنوع است، گفت: البته حتی الامکان در همان رده های بالا نیز شایسته است که از نیروهای بازنشسته استفاده نشود.
 
به گزارش سحاب با اظهارات وزیر کشور موج تغییر و تحولات در استانداری فارس نیز آغاز شد و در یک روز 10 مدیر و مشاور به دلایل مختلف که یکی از انها  بازنشستگی آنها بود برکنار شدند.
 
هر چند که گفته می شود بنا به الزام وزیر برای انتخاب مدیران جدید باید از نیروهای جوان و شاغل استفاده شود اما گزینه های احتمالی برای تصدی پست ها در استان فارس حکایت از مغایر بودن با بخشنامه وزارت کشور  دارد.
 
بر همین اساس شنیده شده است علی رغم منع قانونی در استفاده از نیروهای بازنشسته برخی از گروههای سیاسی اصلاح طلب استاندار را در این رابطه تحت فشار قرار داده اند.
 
 اصلاح طلبان فارس با ارئه فهرستی از افراد به استاندار جدید، سعی دارند تا گزینه های خود را به احمدی تحمیل کنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: