به‌روز شده در: ۲۷ آبان ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۷
کد خبر: ۶۳۲
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۳
جعفر قادری مطرح کرد
نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: استاندار فارس باید تکلیف مدیران کل استان را روشن کند.

به گزارش شیرازه جعفر قادری در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه باید هر چه سریعتر تکلیف مدیران استان روشن شود افزود: امروز حالت بلاتکلیفی در مدیران استان فارس وجود دارد که ادامه این روند به نفع استان نیست.

وی تصریح کرد: استاندار فارس باید تکلیف مدیران را روشن کند تا روند اجرایی و برنامه ریزی برای فعالیت در فارس آغاز شود.

نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بلاتکلیفی امروز مدیران را باید هرچه سریعتر برطرف کرد، گفت: تغییر و تحول حق اولیه هر دولتی است اما در این خصوص نیز باید سرعت عمل داشت، اگر قرار است مدیر کلی در پست خود باقی باشد باید به او اعلام کرد تا برنامه ریزی برای افزایش فعالیت های خود را آغاز کند و اگر هم قرار است تغییرات انجام شود باید با سرعت بیشتری این کار انجام گردد.

قادری تصریح کرد: استان فارس دچار مشکلات فراوانی است که اگر قرار باشد این مشکلات برطرف شود باید سرعت اجرایی در استان را افزایش داد.

وی ادامه داد: امروز آرامش در فارس وجود دارد اما با آرامش نمی توانیم مشکلات بیکاری و صنایع را برطرف کرد بلکه باید با سرعت بخشیدن و مشخص کردن تکلیف مدیران به فکر ارایه راهکارهای جدید برای از بین برد مشکلات بود.

نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی در خصوص انتخاب مدیران جدید در استان فارس نیز گفت: اگر قرار است که تغییرات در استان فارس ایجاد شود علاوه بر اینکه باید سریعتر این کار را انجام داد باید از افراد معتدل و متخصص نیز استفاده کرد تا با اینگونه انتخاب ها همدلی و اتحاد نیز افزایش یابد.

قادری تصریح کرد: استفاده از نظرات نماینده ولی فقیه در فارس و نمایندگان استان فارس در بحث انتخاب مدیران می تواند توسعه و اتحاد استان فارس را به همراه داشته باشد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: